Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2008 / 332 pagina’s / Nederlands / 9789025959395
€ 22,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2008 / 332 pagina’s / Nederlands / 9789025959395
€ 22,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Thomas van Kempen (1380-1471) verzamelde in de bloeiperiode van de Moderne Devotie tal van teksten, spreuken en gezegden uit geestelijke literatuur en uit de mond of pen van zijn tijdgenoten. Hij schikte deze zo, dat er in 1441 vier boeken waren ontstaan, een ”gids voor de geestelijke weg” van de mens, die zich bewust is van zijn uiteindelijke bestemming.
| Gewicht | 746 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,7 × 16 × 3,4 cm |
| ISBN | 9789025959395 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Ten Have |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 332 pagina's |
| Gewicht | 746 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,7 × 16 × 3,4 cm |
| ISBN | 9789025959395 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Ten Have |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 332 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.