Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2002 / 200 pagina’s / Nederlands / 9789062719228
€ 18,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2002 / 200 pagina’s / Nederlands / 9789062719228
€ 18,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Gnostiek, waar gaat dat over? Bram Moerland geeft in dit boek een helder en verstaanbaar antwoord op deze vraag.
Het onderwerp van dit boek zijn de gnostische teksten die werden gevonden bij Nag Hammadi in Egypte, die dateren uit de eerste eeuwen na Christus. Stap voor stap maakt Bram Moerland de lezer vertrouwd met de wereld waarin deze teksten geschreven werden
| Gewicht | 272 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789062719228 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Synthese |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 200 pagina's |
| Gewicht | 272 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789062719228 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Synthese |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 200 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.