Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2005 / 379 pagina’s / Engels / 9781905047703
€ 13,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2005 / 379 pagina’s / Engels / 9781905047703
€ 13,50
Op voorraad
Op voorraad
Presents a rational approach to notions of God and soul for those who are disenchanted with organized religion. Reviving concepts of the divine that go back to the earliest human civilizations of both East and West, this guide shows how ideas have evolved from early scriptural revelations. It provides a bridge between science and religion.
| Gewicht | 505 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,6 × 13,7 × 2,9 cm |
| ISBN | 9781905047703 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | O Books |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 379 pagina's |
| Gewicht | 505 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,6 × 13,7 × 2,9 cm |
| ISBN | 9781905047703 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | O Books |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 379 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.