Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2002 / 361 pagina’s / Engels / 9780415260343
€ 8,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2002 / 361 pagina’s / Engels / 9780415260343
€ 8,50
Op voorraad
Op voorraad
Who’s Who in Christianity is an invaluable reference guide to the leading men and women who have influenced the course of Christian history, including the founding fathers, saints, popes, monarchs, philanthropists, theologians, missionaries and heretics.
The book encompasses both Eastern and Western churches and the lives and opinions of personalities who have shaped the past twenty Christian centuries, from Jesus of Galilee to Pope John Paul II, and from Paul of Tarsus to Mother Teresa.
| Gewicht | 420 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19,8 × 13 × 2,8 cm |
| ISBN | 9780415260343 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Routledge |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 361 pagina's |
| Gewicht | 420 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19,8 × 13 × 2,8 cm |
| ISBN | 9780415260343 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Routledge |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 361 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.