Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 7de druk / 1992 / 378 pagina’s / Nederlands / 9789063782580
€ 18,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 7de druk / 1992 / 378 pagina’s / Nederlands / 9789063782580
€ 18,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Overzicht van de belangrijkste wereldgodsdiensten en wijsgerige systemen, met nadruk op de gelijkheid van hun boodschap in inhoud en strekking.
| Gewicht | 547 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 3,2 cm |
| ISBN | 9789063782580 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Schors |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 7de druk |
| Jaar Uitgave | 1992 |
| Aantal pagina's | 378 pagina's |
| Gewicht | 547 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14 × 3,2 cm |
| ISBN | 9789063782580 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Schors |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 7de druk |
| Jaar Uitgave | 1992 |
| Aantal pagina's | 378 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.