Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2007 / 206 pagina’s / Nederlands / 9789033818424
€ 7,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2007 / 206 pagina’s / Nederlands / 9789033818424
€ 7,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Ras-verteller Steven James neemt de lezer mee op een reis naar het mysterie van het geloof. Hij verstaat de kunst om bijbelverhalen te vertellen zoals ze nog nooit eerder verteld zijn, vanuit een nieuw perspectief of met een nieuwe invalshoek. Door de kernboodschap van het Evangelie op een originele manier te hervertellen, hoopt James dat de lezer opnieuw wordt aangeraakt door het eeuwenoude verhaal van Gods liefde. Hij vult de verhalen aan met intrigerende poëzie. Door de duidelijke opbouw leent dit boek zich uitstekend voor bezinning tijdens de veertig dagentijd voor Pasen. Ook is dit een heel bijzonder cadeau om te geven bij het doen van belijdenis.
| Gewicht | 295 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789033818424 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ark Boeken |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 206 pagina's |
| Gewicht | 295 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789033818424 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ark Boeken |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 206 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.