Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1991 / 276 pagina’s / Nederlands / 9789020255607
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1991 / 276 pagina’s / Nederlands / 9789020255607
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Jacob Boehme was 1 van de grootste mystici en zieners in het Westen. In dit boek wordt in romanvorm beschreven zijn zoektocht naar inzicht en waarheid beschreven. Opgegroeid in arme omstandigheden in een stadje aande huidige grens met Polen, heeft hij zich ontworsteld aan de vele beperkingen van het aardse bestaan. Tijdloos zijn zijn ideeen en opvattingen. De indringende visioenen, beelden en overtuigingen krijgen zeggingskracht.
| Gewicht | 375 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789020255607 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1991 |
| Aantal pagina's | 276 pagina's |
| Gewicht | 375 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789020255607 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1991 |
| Aantal pagina's | 276 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.