Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met viltstift / Paperback / 1ste druk / 1981 / 302 pagina’s / Engels / 9780691100999
€ 24,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met viltstift / Paperback / 1ste druk / 1981 / 302 pagina’s / Engels / 9780691100999
€ 24,95
Op voorraad
Op voorraad
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 469 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,4 × 15,6 × 2 cm |
| ISBN | 9780691100999 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Princeton University Press |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met viltstift |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1981 |
| Aantal pagina's | 302 pagina's |
| Gewicht | 469 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,4 × 15,6 × 2 cm |
| ISBN | 9780691100999 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Princeton University Press |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met viltstift |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1981 |
| Aantal pagina's | 302 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.