Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 3de druk / 2018 / 335 pagina’s / Nederlands / 9789044540017
€ 8,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 3de druk / 2018 / 335 pagina’s / Nederlands / 9789044540017
€ 8,95
Op voorraad
Op voorraad
Als kind groeit Deborah Feldman op in de gesloten wereld van de Satmargemeenschap in Brooklyn. Ze moet gehoorzamen aan de regels en structuren van deze strengchassidische joden, waarin de rol van de vrouw enkel dienend is. Op haar zeventiende wordt ze uitgehuwelijkt en twee jaar later krijgt ze een zoon, maar dan is haar vrijheidsdrang niet meer te stuiten. Ze wil koste wat het kost een vrij leven leiden. In haar aangrijpende memoires beschrijft Feldman haar jeugd en uiteindelijke vlucht uit de religieuze sekte, waarbij het soms moeilijk voor te stellen is dat deze gebeurtenissen slechts enkele jaren geleden plaatsvonden, en wel midden in New York.
| Gewicht | 497 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,2 × 14,2 × 2,9 cm |
| ISBN | 9789044540017 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Geus |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2018 |
| Aantal pagina's | 335 pagina's |
| Gewicht | 497 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,2 × 14,2 × 2,9 cm |
| ISBN | 9789044540017 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Geus |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2018 |
| Aantal pagina's | 335 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.