Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2013 / 135 pagina’s / Nederlands / 9789023926689
€ 14,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2013 / 135 pagina’s / Nederlands / 9789023926689
€ 14,50
Op voorraad
Op voorraad
De belangstelling voor de Moderne Devotie bloeit de laatste tijd weer in alle hevigheid op. Bij protestant en katholiek en iedereen die zich bezighoudt met de kern van de christelijke geloofstraditie.
Dit pamflet gaat over de vraag hoe het kan dat de beweging van Geert Grote en Thomas a Kempis na meer dan zeshonderd jaar nog steeds zoveel kracht blijkt te bezitten.
Deze ‘beweging van de Geest’ zit vol verrassingen, ruimte en vrijheid. Initiator en drijvende kracht Mink de Vries de beweegredenen toe en legt hij uit welke rol de geestelijke, economische en sociale crisis speelt. Hij houdt ons een spiegel voor van navolging, gemeenschap en stille aandacht en daagt uit om ons aan te sluiten. En dit alles in slechts twaalf waarden!
| Gewicht | 175 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 12,5 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789023926689 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Boekencentrum |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 135 pagina's |
| Gewicht | 175 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 12,5 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789023926689 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Boekencentrum |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 135 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.