Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2011 / 270 pagina’s / Nederlands / 9789025959487
€ 17,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2011 / 270 pagina’s / Nederlands / 9789025959487
€ 17,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Waarom is een glossy als Happinez zo’n succes? Worden mensen gelukkig van religie? Waarom kiest Elisabeth voor de islam en Tom voor het boeddhisme? Wat is de relatie tussen religie en geweld? Een greep uit de vragen van het vak godsdienstpsychologie, waarin de menselijke kant van religie wordt bestudeerd. Verschijnselen als gebed, gebedsgenezing, bekering, rituelen en reli-shopping worden vanuit een psychologische invalshoek bekeken.
In deze toegankelijke inleiding passeren de relevante basistheorieën uit de psychologie de revue. Maar ook tal van actuele en aansprekende voorbeelden zoals de bijeenkomsten van Jomanda en de aantrekkingskracht van evangelische kerken komen aan de orde.
Hét nieuwe standaardwerk voor studenten en geïnteresseerde leken.
| Gewicht | 464 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789025959487 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2011 |
| Aantal pagina's | 270 pagina's |
| Gewicht | 464 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789025959487 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2011 |
| Aantal pagina's | 270 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.