Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2003 / 428 pagina’s / Nederlands / 9789043007320
€ 12,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2003 / 428 pagina’s / Nederlands / 9789043007320
€ 12,50
Op voorraad
Op voorraad
Waarom zijn we op aarde? Hoe moeten we leven? Wat gebeurt er na onze dood? Waarom bestaat het kwaad? In dit levendig en informatief naslagwerk wordt uitgelegd hoe de grote wereldreligies deze vragen beantwoorden. Dit boek laat bovendien zien hoe religieuze geloofsovertuigingen en rituelen betekenis geven aan het leven en ons helpen omgaan met conflicten en tegenspoed.
Rabbijn Mare Gellman en monseigneurThomas Hartman hebben een eigen tv-programma The God Squad en zijn regelmatig te zien in Good Morning America en Imus in the Morning. Beiden schreven diverse kinderboeken over religie.
| Gewicht | 774 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 2,6 cm |
| ISBN | 9789043007320 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Pearson Benelux |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 428 pagina's |
| Gewicht | 774 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 2,6 cm |
| ISBN | 9789043007320 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Pearson Benelux |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 428 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.