Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2015 / 338 pagina’s / Nederlands / 9789402214369
€ 34,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2015 / 338 pagina’s / Nederlands / 9789402214369
€ 34,95
Op voorraad
Op voorraad
Isa beleeft na haar sterven een terugblik van haar leven. Ze leest het oude Boek der Namen. Dit beschrijft de Gevleugelde, haar geliefde Johannes en de Stam Vrouwen waartoe ze behoort. In het ‘tussenwereldse’ hiernamaals ontmoet ze haar ware Zelf. Voor ze haar aardse reïncarnatiecyclus kan beëindigen, moet ze terug naar een Middeleeuws leven om een verkeerde keuze te keren. Na haar doop in het Levend Water, wordt ze herboren als de voorbestemde elf Johanna. Met haar paargenoot Johannes moet ze de gespiegelde Schaduwwerelden in de beweging van de Grote Omwenteling naar het Licht brengen.
| Gewicht | 556 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 16 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789402214369 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Boekscout |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2015 |
| Aantal pagina's | 338 pagina's |
| Gewicht | 556 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 16 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789402214369 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Boekscout |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2015 |
| Aantal pagina's | 338 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.