Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 1984 / 622 pagina’s / Nederlands / 9789021834733
€ 9,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 1984 / 622 pagina’s / Nederlands / 9789021834733
€ 9,95
Uitverkocht
Uitverkocht
„DE NATUUR WIJST DE WEG” is een logisch vervolg op het beroemdste boek van Dr. Vogel „DE KLEINE DOKTER”. De auteur behoort tot de strijders van het eerste uur voor een natuurverbonden leven. Zijn uitgesproken ideeën over natuurlijke geneeswijzen hebben in de loop der tijd hun waarde bewezen. Béter nog dan bestrijding van ziekte is het voorkómen daarvan. En juist dat aspect is de laatste decennia in toenemende mate in het gedrang gekomen. De vervuiling van het milieu en de toepassing van chemicaliën in de landbouw zijn een directe bedreiging van onze gezondheid. Dr. Vogel schaart zich in de rij van personen die zeggen dat het anders moet, en hij legt in dit boek ook uit hoe het anders kan. DE NATUUR WIJST DE WEG. Een betrouwbare gids naar blijvend welzijn. Wij leven van wat de natuur te bieden heeft. Daarom moeten we er direct mee ophouden de tak af te zagen waarop we zitten. DE NATUUR WIJST DE WEG geeft duizenden ideeën over de toepassing van geneeskrachtige planten, gezonde en volwaardige voeding, het reinigen en schoonhouden van ons milieu en maakt ons vertrouwd met de regels van biologische tuinbouw. De Zwitser Alfred Vogel heeft vele onderscheidingen ontvangen, zoals een eredoctoraat in de plantkunde, de Priessnitzmedaille van de Duitse Heilpraktiker en het erelidmaatschap van de Schweizerische Árzteverein für Erfahrungsmedizin
| Gewicht | 680 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,5 × 13 × 3,5 cm |
| ISBN | 9789021834733 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Luitingh Sijthoff |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1984 |
| Aantal pagina's | 622 pagina's |
| Gewicht | 680 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,5 × 13 × 3,5 cm |
| ISBN | 9789021834733 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Luitingh Sijthoff |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1984 |
| Aantal pagina's | 622 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.