Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2013 / 292 pagina’s / Nederlands / 9789081969802
€ 69,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2013 / 292 pagina’s / Nederlands / 9789081969802
€ 69,95
Uitverkocht
Uitverkocht
• Alle meridianen in tekst en beeld. Nu samen in één boek!
• Nieuwe inzichten in de wondermeridianen
• Beschrijvingen van de aparte- en Luo-meridianen
• Er is meer dan 20 jaar onderzoek aan vooraf gegaan
• Dit boek verteld alles over de meridianen en psychische relaties
• Reflexzones van de meridianen in beeld gebracht
| Gewicht | 1372 g |
|---|---|
| Afmetingen | 28,3 × 21,7 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789081969802 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Blokdijk |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Opmerking | Meridianen-Willy Blokdijk-9789081969802.jpg |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 292 pagina's |
| Gewicht | 1372 g |
|---|---|
| Afmetingen | 28,3 × 21,7 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789081969802 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Blokdijk |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Opmerking | Meridianen-Willy Blokdijk-9789081969802.jpg |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 292 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.