Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1980 / 163 pagina’s / Nederlands / 9789062716210
€ 7,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1980 / 163 pagina’s / Nederlands / 9789062716210
€ 7,50
Op voorraad
Op voorraad
Gesprekken van de Indiase geestelijk leider (1895-1986) met mensen in psychische moeilijkheden, die een antwoord willen op de vraag hoe ze vreedzaam kunnen leven.
| Gewicht | 215 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789062716210 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Mirananda |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1980 |
| Aantal pagina's | 163 pagina's |
| Gewicht | 215 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789062716210 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Mirananda |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1980 |
| Aantal pagina's | 163 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.