Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 2de druk / 1975 / 120 pagina’s / Nederlands / 9789060380482
€ 9,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 2de druk / 1975 / 120 pagina’s / Nederlands / 9789060380482
€ 9,50
Uitverkocht
Uitverkocht
In dit boekje is gestreefd naar het geven van geesteswetenschappelijke kennis omtrent het wezen van de mens. De inhoud is zo opgebouwd, dat de lezer de mogelijkheid zichzelf ermee te verbinden en een dialoog met zichzelf aan te gaan.
| Gewicht | 155 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17,5 × 12 × 0,8 cm |
| ISBN | 9789060380482 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Vrij Geestesleven |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1975 |
| Aantal pagina's | 120 pagina's |
| Gewicht | 155 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17,5 × 12 × 0,8 cm |
| ISBN | 9789060380482 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Vrij Geestesleven |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1975 |
| Aantal pagina's | 120 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.