Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2005 / 400 pagina’s / Nederlands / 9789059203488
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2005 / 400 pagina’s / Nederlands / 9789059203488
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Deze uitgebreide gids op het gebied van traditionele en moderne astrologie is een waardevolle schat die alles omvat wat u dient te weten over dit onderwerp, inclusief de betekenis, overeenkomsten en hoe u het zelf in de praktijk moet brengen.
Als u een beginner bent, helpt dit boek u bij het zoeken naar de weg in het leven, uzelf en anderen te begrijpen, om liefde te vinden of uw carrière uit te stippelen. Mocht u al enige kennis hebben op het gebied van de tekens van de dierenriem, dan zal dit boek uw kennis verdiepen en verbreden.
| Gewicht | 628 g |
|---|---|
| Afmetingen | 16,8 × 14,2 × 2,8 cm |
| ISBN | 9789059203488 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Veltman Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 400 pagina's |
| Gewicht | 628 g |
|---|---|
| Afmetingen | 16,8 × 14,2 × 2,8 cm |
| ISBN | 9789059203488 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Veltman Uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 400 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.