Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Redelijke Staat – Bevat onderstrepingen met viltstift / Hardcover / 2de druk / 1984 / 147 pagina’s / Nederlands / 9789063780357
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Redelijke Staat – Bevat onderstrepingen met viltstift / Hardcover / 2de druk / 1984 / 147 pagina’s / Nederlands / 9789063780357
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
De horoscoop, een energiepatroon – De vier elementen, de planeten en de tekens is de titel van het proefschrift waarop de Amerikaanse astroloog Stephen Arroyo afstudeerde in psychologie. Dit boek behandelt het verband tussen astrologie en psychologie en hoe astrologie gebruikt kan worden om individuele talenten te ontdekken en te ontwikkelen. Hij gaat van het astrologische standpunt uit, dat wij ons hierbij zoveel mogelijk op de kosmische levenswetten moeten afstemmen. Stephen Arroyo vertaalt de vier elementen – traditionele astrologische basisbegrippen – in vier soorten psychische energie en verklaart dat ieder mens vooral op één van deze vier energieën is afgestemd. Met behulp van de tekens, die hij als universele energiepatronen ziet (vergelijkbaar met de archetypen van C.G. Jung) en de planeten, die hij een regulerende functie toekent, komt Stephen Arroyo tot een haarscherpe, psychologische interpretatie van de horoscoop. Vanuit zijn idee over de elementen, die Stephen Arroyo als doorslaggevende factoren ziet voor een goede horoscoopvergelijking, wordt ook de invloed van de aspecten verklaard. Omdat juist de horoscoopvergelijking voor ons sociale bestaan van essentieel belang kan zijn, is De horoscoop, een energiepatroon een goede gids voor iedereen die zijn specifieke plaats en functie in het leven zoekt. Een trefwoordensysteem voor de duiding van de huizen en de elementen maakt het boek handig in gebruik. De bijlagen ‘Astrologie en modern Energieonderzoek’ en ‘Astrologie en Polariteittherapie’ (geneesmethode die gebruik maakt van de energiestroom in de mens) maken het boek extra waardevol en geven ons de mogelijkheid om een genuanceerd standpunt in te nemen ten aanzien van de dagelijkse problematiek van onszelf en anderen.
| Gewicht | 375 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,5 × 15,5 × 2 cm |
| ISBN | 9789063780357 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Schors |
| Kwaliteit | 2dehands – Redelijke Staat – Bevat onderstrepingen met viltstift |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1984 |
| Aantal pagina's | 147 pagina's |
| Gewicht | 375 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,5 × 15,5 × 2 cm |
| ISBN | 9789063780357 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Schors |
| Kwaliteit | 2dehands – Redelijke Staat – Bevat onderstrepingen met viltstift |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 1984 |
| Aantal pagina's | 147 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.