Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1996 / 1ste druk / 248 pagina’s / Nederlands / 9789055012312
€ 8,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1996 / 1ste druk / 248 pagina’s / Nederlands / 9789055012312
€ 8,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Ontdek uw maan-identiteit! Bijna iedereen is vertrouwd met de traditionele astrologie, die gebaseerd is op de zon en die uitgaat van een dierenriem met 12 tekens. De Keltische druiden hadden echter een heel eigen systeem ontwikkeld, waarbij een maan-kalender van 13 maanden centraal stond. Iedere maanmaand werd geassocieerd met een heilige boom. De Kelten gebruikten deze 13 boomtekens zoals wij gewend zijn de 12 sterrebeelden te hanteren. Het handboek van de Keltische astrologie combineert de observaties van de oude druiden met onze gangbare astrologie kennis en voegt er een nieuwe dimensie aan toe. Het resultaat is een complete en vooral praktische handleiding, waarmee u uw maan-identiteit kunt vaststellen.
| Gewicht | 556 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 16,4 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789055012312 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | BZZTôH |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goed |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1996 |
| Aantal pagina's | 248 pagina's |
| Gewicht | 556 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 16,4 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789055012312 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | BZZTôH |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goed |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1996 |
| Aantal pagina's | 248 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.