Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Redelijke Staat – Compleet inclusief alle kaarten / Luxe Cassette / 1ste druk / 1991 / 91 pagina’s / Nederlands / 9789021517131
€ 29,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Redelijke Staat – Compleet inclusief alle kaarten / Luxe Cassette / 1ste druk / 1991 / 91 pagina’s / Nederlands / 9789021517131
€ 29,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 355 g |
|---|---|
| Afmetingen | 27,5 × 13,5 × 2 cm |
| ISBN | 9789021517131 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kosmos Uitgevers |
| Kwaliteit | 2de Hands – Redelijke Staat – Compleet inclusief alle kaarten |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Luxe Cassette |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1991 |
| Aantal pagina's | 91 pagina's |
| Gewicht | 355 g |
|---|---|
| Afmetingen | 27,5 × 13,5 × 2 cm |
| ISBN | 9789021517131 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kosmos Uitgevers |
| Kwaliteit | 2de Hands – Redelijke Staat – Compleet inclusief alle kaarten |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Luxe Cassette |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1991 |
| Aantal pagina's | 91 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.