Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2009 / 1ste druk / 445 pagina’s / Engels / 9780978844783
€ 50,00
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2009 / 1ste druk / 445 pagina’s / Engels / 9780978844783
€ 50,00
Op voorraad
Op voorraad
Vedic Astrology is an ancient science of self-discovery which teaches us how life works, how we fit into the bigger picture, our purpose for being here, and the goal of our lives. Its study and practice enriches our own life and enables us to help other people enrich theirs, giving guidance in all matters of life, from career to love to health. This book gives a well-rounded understanding of Vedic astrological principles and will serve as a textbook for university level classes of Vedic Astrology. Laying a firm foundation to expand the awareness toward the higher teachings of Vedic astrology, it is both scholarly and easy to read. This book is a crucial addition to every astrologer’s bookshelf.
| Gewicht | 989 g |
|---|---|
| Afmetingen | 25,4 × 17,8 × 2,7 cm |
| ISBN | 9780978844783 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Freedom Cole |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2009 |
| Aantal pagina's | 445 pagina's |
| Gewicht | 989 g |
|---|---|
| Afmetingen | 25,4 × 17,8 × 2,7 cm |
| ISBN | 9780978844783 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Freedom Cole |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2009 |
| Aantal pagina's | 445 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.