Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1983 / 600 pagina’s / Engels / 9789020220469
€ 11,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1983 / 600 pagina’s / Engels / 9789020220469
€ 11,95
Op voorraad
Op voorraad
No astrologer’s library can be complete without the ephemeris with the latest data from NASA’s Jet Propulsion Laboratory. The American Ephemeris by ACS is the most accurate ephemeris in the world today. In addition to planetary positions for every day in the entire 20th century, it includes a wealth of data – solar and lunar eclipses, aspectarian of Jupiter though Pluto, Chiron, Synetic Vernal Point, Moon phases and more.
| Gewicht | 930 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 16,5 × 2,8 cm |
| ISBN | 9780917086199 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | ACS Publications |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1983 |
| Aantal pagina's | 600 pagina's |
| Gewicht | 930 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 16,5 × 2,8 cm |
| ISBN | 9780917086199 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | ACS Publications |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1983 |
| Aantal pagina's | 600 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.