Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 1998 / 440 pagina’s / Nederlands / 9789041720252
€ 10,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Hardcover / 1ste druk / 1998 / 440 pagina’s / Nederlands / 9789041720252
€ 10,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Het doel van de bio-energetica is de vreugde en het genot van het dagelijks leven te vergroten. Haar methode bestaat uit het op dynamische wijze werken met het lichaam. Met behulp van deze therapie kan de geremde mens zich vrijer voelen, en de angstige mens meer zelfvertrouwen krijgen. De te agressieve mens wordt er zachtmoediger door, en de geblokkeerde mens wordt over zijn remmingen heen geholpen. Het lichaamswerk, dat bestaat uit ademhaling, beweging en het tot uitdrukking brengen van gevoelens, leidt soms tot dezelfde inzichten als de traditionele therapievormen ons verschaffen.
| Gewicht | 365 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17,8 × 11,7 × 4 cm |
| ISBN | 9789041720252 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Maarten Muntinga |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1998 |
| Aantal pagina's | 440 pagina's |
| Gewicht | 365 g |
|---|---|
| Afmetingen | 17,8 × 11,7 × 4 cm |
| ISBN | 9789041720252 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Maarten Muntinga |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1998 |
| Aantal pagina's | 440 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.