Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1989 / 151 pagina’s / Nederlands / 9789062717880
€ 23,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1989 / 151 pagina’s / Nederlands / 9789062717880
€ 23,50
Op voorraad
Op voorraad
Ayur-Veda is een eeuwenoud systeem van gezondheidszorg voor de behandeling en preventie van ziekten en de bevordering van een goede gezondheid. Het is de grote verdienste van M. Yogi dat hij de oorspronkelijke kennis en toepassing van Ayur-Veda opnieuw beschikbaar heeft gemaakt in overeenstemming met de oeroude Ayurvedische geschriften.
Dit boek bevat naast een uitgebreide omschrijving van de principes en de programma’s van Ayur-Veda ook praktische adviezen en tips voor voeding en leefwijze.
| Gewicht | 201 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789062717880 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Mirananda |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1989 |
| Aantal pagina's | 151 pagina's |
| Gewicht | 201 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789062717880 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Mirananda |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1989 |
| Aantal pagina's | 151 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.