Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 6de druk / 1997 / 32 pagina’s / Nederlands / 9789080338333
€ 29,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 6de druk / 1997 / 32 pagina’s / Nederlands / 9789080338333
€ 29,95
Op voorraad
Op voorraad
Dit boekje spitst zich toe op het gebruik van de remedies door kinderen. Ouders kunnen aan de hand van deze informatie eenvoudig de Bach Bloesem Remedies uitzoeken voor (of met) hun kind. Het is samengesteld uit voorbeelden van het gebruik van deze remedies door kinderen. Het boekje sluit aan bij de filosofie van dr. Edward Bach.
| Gewicht | 61 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,8 × 0,3 cm |
| ISBN | 9789080338333 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Hippokrates |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 6de druk |
| Jaar Uitgave | 1997 |
| Aantal pagina's | 32 pagina's |
| Gewicht | 61 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,8 × 0,3 cm |
| ISBN | 9789080338333 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Hippokrates |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 6de druk |
| Jaar Uitgave | 1997 |
| Aantal pagina's | 32 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.