Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2007 / 184 pagina’s / Engels / 9781934140000
€ 29,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2007 / 184 pagina’s / Engels / 9781934140000
€ 29,50
Op voorraad
Op voorraad
Are you an affectionate tiger? A romantic koala? An elegant pegasus? Find out what animal you are with Charanavi (character + navigation, pronounced kare-uhnah-vee), a fun communication tool to explore your own personality and find out more about your family, friends and co-workers! Started in Japan in 1997, Character Navigation Psychology was developed as the first theory to analyse personality types by pairing them with 12 unique animal characters. With more than 5 million copies sold worldwide, this popular tool is now available in English. Whether you’re looking for a romantic match, the best co-workers to team up with or how to better communicate with family and friends, Charanavi will give you hours of fun exploration. It helps you navigate your character and discover the characters around you! Did you know Brad Pitt is a Steady Fawn. Derek Jeter is a Reliable Sheep. Mother Teresa is a Marathon Cheetah.
| Gewicht | 260 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19 × 13 × 1,4 cm |
| ISBN | 9781934140000 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Natural Spirit |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 184 pagina's |
| Gewicht | 260 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19 × 13 × 1,4 cm |
| ISBN | 9781934140000 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Natural Spirit |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 184 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.