Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat – Bladzijden vergeeld / Paperback / 2003 / 268 pagina’s / Nederlands / 9789022535752
€ 10,00
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat – Bladzijden vergeeld / Paperback / 2003 / 268 pagina’s / Nederlands / 9789022535752
€ 10,00
Uitverkocht
Uitverkocht
De godin in elke vrouw is een boek vol passie, mystiek maar ook praktische informatie. Denise Linn, gesteund door haar levenservaring en haar kennis van inheemse culturen, laat zien hoe oude wijsheden gebruikt kunnen worden om een bijzondere vrouw te worden, een vrouw met kracht en gratie: een Glorieuze Vrouw. De godin in elke vrouw laat onder andere zien: Hoe de mysteries van de godinnen ontdekt kunnen worden. Hoe lichaam en ziel gekoesterd kunnen worden. Welke onzichtbare patronen het leven van een vrouw vormen. Hoe je zelfvertrouwen kunt uitstralen. Wat het bijzondere is van vrouwelijke seksualiteit. Elk hoofdstuk biedt een rijkdom aan informatie, rituelen, verhalen en meditaties. Met haar inspirerende schrijfstijl en krachtige beelden die vrouwen van elke leeftijd en achtergrond zullen aanspreken, heeft Denise Linn een buitengewoon handboek samengesteld voor de godin in elke vrouw.
| Gewicht | 345 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,4 × 14 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789022535752 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Boekerij |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Opmerking | bladzijden vergeeld |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 268 pagina's |
| Gewicht | 345 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,4 × 14 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789022535752 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Boekerij |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Opmerking | bladzijden vergeeld |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 268 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.