Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 4de druk / 2020 / 205 pagina’s / Nederlands / 9789076681238
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 4de druk / 2020 / 205 pagina’s / Nederlands / 9789076681238
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Nadat Billy is overleden zoekt hij contact met zijn zus Annie. Die gelooft eerst niet wat haar overkomt, maar ze krijgt bewijzen dat het weldegelijk haar broer is, die het grootste deel van zijn leven op aarde verslaafd was. Het is zijn taak om samen met haar een boek te schrijven over het hiernamaals. De inhoud van zijn berichten is verbluffend, geestverruimend, troostrijk en vervuld van een diepe liefde. Dit ontroerende en verlichtende boek geeft nieuw zicht op ons leven na de dood en verandert je leven voorgoed!
| Gewicht | 352 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789076681238 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Juwelenschip |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 2020 |
| Aantal pagina's | 205 pagina's |
| Gewicht | 352 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789076681238 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Juwelenschip |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 2020 |
| Aantal pagina's | 205 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.