Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2004 / 320 pagina’s / Nederlands / 9789077341513
€ 26,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2004 / 320 pagina’s / Nederlands / 9789077341513
€ 26,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Een Cursus in Liefde is een zeldzaam en kostbaar geschenk dat direct uit het hart komt, uit pure geest is gemaakt en rechtstreeks tot onze harten en ons denken spreekt. Deze woorden kwamen tot Mari Perron die bij de presentatie ervan werd geholpen door Dan Odegard. Via een groeiend aantal mensen en groepen over de hele wereld worden ze aan steeds meer mensen aangeboden. Dankzij dit boek is nu de complete cursus voor een nog groter publiek toegankelijk.
Al lezend zul je de innerlijke kracht herkennen waarmee je de aangereikte kennis ontvangt en erop reageert. Door alle informatie die tegenwoordig om ons heen wervelt, zijn we een eenvoudige waarheid vergeten: het is veel beter ons door ons hart te laten leiden dan door ons verstand. Deze cursus biedt ons toegang tot de wijsheid die in ons hart aanwezig is en leidt ons op zachte en oprechte wijze naar een totaal andere belevenis van het leven en laat ons zelfs ontdekken hoe we een hemel op aarde tot stand kunnen brengen.
Een Cursus in Liefde toont ons hoe we een leven kunnen hebben dat ten diepste vervullend is en laat ons zien hoe we nu meteen liefde en vreugde kunnen vinden. Door ons te ontdoen van de illusie dat we gescheiden individuen zijn en ons in plaats daarvan af te stemmen op de eenheid die we in werkelijkheid zijn, kunnen we de antwoorden ontdekken die we nodig hebben en de oplossingen vinden die we willen.
Op dit thema komt Een Cursus in Liefde steeds opnieuw terug: we zijn geheel verbonden met elkaar en met het hele universum; daarom liggen de antwoorden, voor ons allemaal, niet in scheiding maar in verbinding. Door te luisteren, open te staan voor de wijsheid en de kracht achter de woorden kunnen we een transformatie teweegbrengen in onszelf en de wereld; dit nieuwe werk wijst ons hierbij de weg.
| Gewicht | 722 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,7 × 15,7 × 2,9 cm |
| ISBN | 9789077341513 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Gaia |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 320 pagina's |
| Gewicht | 722 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,7 × 15,7 × 2,9 cm |
| ISBN | 9789077341513 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Gaia |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 320 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.