Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2004 / 381 pagina’s / Nederlands / 9789069638300
€ 15,00
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2004 / 381 pagina’s / Nederlands / 9789069638300
€ 15,00
Uitverkocht
Uitverkocht
Wat is er mooier dan de dag te beginnen met een opwekkende engelenboodschap? De Ierse schrijfster Margaret Neylon heeft met haar boeken ‘Engelenmagie’ en ‘Open je hart voor engelenliefde’ een groot lezerspubliek bereikt. ‘Engelenwijsheid’ (voorheen onder de titel ‘Een engel voor elke dag’ uitgebracht) verschijnt nu in een nieuwe uitvoering, zodat het fraai aansluit bij haar overige boeken en de reeks succesvolle meditatie boekjes van Altamira-Becht.
Ontdek in ‘Engelenwijsheid’:
– welke engelen heersen over de tekens van de dierenriem;
– hoe engelen inwerken op speciale gebeurtenissen en rituelen;
– hoe een beetje hulp van engelen het dagelijks leven verlichten kan.
| Gewicht | 435 g |
|---|---|
| Afmetingen | 15,4 × 14,9 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789069638300 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 381 pagina's |
| Gewicht | 435 g |
|---|---|
| Afmetingen | 15,4 × 14,9 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789069638300 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 381 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.