Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 4de druk / 1980 / 463 pagina’s / Duits / 9783723501344
€ 39,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 4de druk / 1980 / 463 pagina’s / Duits / 9783723501344
€ 39,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Eines der ältesten Werke anthroposophisch-naturwissenschaftlicher Forschung. Aus dem Inhalt: Die Sphären und Hüllen des Erdorganismus – Der tagesperiodische Rhythmus im Kräftefeld der Erde, im Pflanzenreich und im Tierreich – Der Mensch und sein Lebensrhythmus im Tageslauf u.a.m.
| Gewicht | 1024 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 17 × 3,8 cm |
| ISBN | 9783723501344 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Philosophisch–Antroposophischer Verlag |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Duits |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 1980 |
| Aantal pagina's | 463 pagina's |
| Gewicht | 1024 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 17 × 3,8 cm |
| ISBN | 9783723501344 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Philosophisch–Antroposophischer Verlag |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Duits |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 1980 |
| Aantal pagina's | 463 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.