Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2011 / 58 pagina’s / Nederlands / 9789075240245
€ 6,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2011 / 58 pagina’s / Nederlands / 9789075240245
€ 6,50
Uitverkocht
Uitverkocht
In aanschouwen van het denken wordt de specifieke spirituele weg van het Avondland (Europa) beschreven, die voortvloeit uit enerzijds de oude Griekse Mysteriën, anderzijds is vernieuwd door het esoterische Christendom. De aanschouwing van het denken toont aan ieder die deze akt wil voltrekken de innige samenhang tussen de filosofie van Plato, de logica van Aristoteles, de scholastiek, de rozenkruisers beweging, de idealistische filosofen en schrijvers (zoals J.G. Fichte en Novalis) en de wijze van natuuraanschouwing van Goethe. Deze aanschouwing van het denken loopt uit in de anthroposofie van Rudolf Steiner, die laat zien hoe in deze directe aanblik van het denken het instrument verborgen ligt tot ontdekking van de geestelijke wereld. In dit boek wordt een geconcentreerde beschrijving gegeven van deze verstrekkende betekenis van het vormen van De Idee van de Idee.
| Gewicht | 212 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789075240245 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Occident |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2011 |
| Aantal pagina's | 58 pagina's |
| Gewicht | 212 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789075240245 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Occident |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2011 |
| Aantal pagina's | 58 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.