Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 2de druk / 2009 / 207 pagina’s / Nederlands / 9789020284775
€ 13,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 2de druk / 2009 / 207 pagina’s / Nederlands / 9789020284775
€ 13,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Je kunt jezelf en anderen genezen met behulp van sjamanistische technieken, die tot nu toe voor de meeste mensen niet toegankelijk waren. De oude sjamanen van de Amazone en de Andes noemden dit proces journeying (meditatiereizen).We hebben een ziel die net als het hart uit vier ‘kamers’ bestaat. In de eerste kamer heb je een wond weggestopt die je van de weg van je lotsbestemming heeft afgebracht. De tweede bevat je beperkende overtuigingen en aangegane zielscontracten als gevolg van die wond. In de derde kamer echter kun je de genade en het vertrouwen hervinden die je weer heel zullen maken. En in de vierde kamer zul je je jouw zielsopdracht weer kunnen herinneren, de werkelijke reden waarom je hier bent. In enkele sessies kun je zo met soul retrieval bereiken, waar je in een psychologische context misschien jaren voor nodig hebt.
In enkele sessies kun je bereiken waar je anders jaren psychotherapie voor nodig hebt
| Gewicht | 328 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14,5 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789020284775 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij AnkhHermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2009 |
| Aantal pagina's | 207 pagina's |
| Gewicht | 328 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14,5 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789020284775 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij AnkhHermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2009 |
| Aantal pagina's | 207 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.