Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2003 / 308 pagina’s / Nederlands / 9789022535318
€ 21,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2003 / 308 pagina’s / Nederlands / 9789022535318
€ 21,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Dit boek geeft een overzicht van de geneeskunde die werkt met energie. Caroline Myss, een medische helderziende heeft er meer dan vijftien jaar research naar gedaan. In Anatomie van de ziel beschrijft zij de zeven centra van spirituele en lichamelijke kracht en brengt zij de wijsheid van drie spirituele tradities bij elkaar: hindoeïstische chakra’s, de christelijke Sacramenten en de Boom van het Leven van de kabbala. Ze formuleert de zeven fasen waar iedereen doorheen moet in de zoektocht naar een bewuster leven en meer spirituele vervulling. Het doorlopen van die fasen zorgt er ook voor dat we meer contact met onze eigen intuïtie krijgen en ons energieniveau bevorderd wordt. Door het lichaam en de ziel in een nieuw licht te plaatsen, geeft Caroline Myss de lezer van Anatomie van de ziel de gereedschappen in handen om gezond en energiek te worden en een spirituele ontwikkeling door te maken die zijn leven zal verbeteren.
| Gewicht | 460 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 2,6 cm |
| ISBN | 9789022535318 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Boekerij |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 308 pagina's |
| Gewicht | 460 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 2,6 cm |
| ISBN | 9789022535318 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Boekerij |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 308 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.