Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2019 / 276 pagina’s / Nederlands / 9789082687019
€ 28,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2019 / 276 pagina’s / Nederlands / 9789082687019
€ 28,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Cosmic Woman is een spirituele autobiografie in drie delen, waarin de auteur haar proces naar een kosmisch bewustzijn beschrijft. Met hulp van haar innerlijke leraren; de Dertien Grootmoeders, voltrekt dit proces zich volgens dertien Maanfasen. De reis start in 2012 en cyclisch, in het ritme van de natuur, transformeert ze naar een multidimensionale, kosmische vrouw. Cosmic Woman is een stille getuigenis van een wereldwijde bewustzijnsverandering en geeft antwoord op vragen als: ‘Waarom ben ik juist nu op aarde en wat is mijn taak?’
Tessa Koop (1977) begon haar loopbaan in de journalistiek bij PCM Uitgevers en werkte jarenlang als journalist en in de communicatie. Daarnaast was ze altijd geïnteresseerd in de mysteries van het leven. In 2005 startte ze haar eigen tekstbureau. Haar zoektocht naar wie we zijn, waar we vandaan komen en naar op weg zijn inspireerde haar tot de ontwikkeling van een kosmisch bewustzijn. Nu informeert en inspireert ze mensen over dit ontwikkelingspad.
| Gewicht | 823 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 17,8 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789082687019 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Aurora Concepts |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2019 |
| Aantal pagina's | 276 pagina's |
| Gewicht | 823 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 17,8 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789082687019 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Aurora Concepts |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2019 |
| Aantal pagina's | 276 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.