Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met markeerstift / Hardcover / 1ste druk / 1997 / 191 pagina’s / Nederlands / 9789062383214
€ 19,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met markeerstift / Hardcover / 1ste druk / 1997 / 191 pagina’s / Nederlands / 9789062383214
€ 19,95
Op voorraad
Op voorraad
Dit jeugdwerk van Johann Valentin Andreae ontketende kort na het verschijnen in 1616 in heel Europa heftige reacties van diepe bewondering tot blinde woede. In zijn commentaar gaat Bastiaan Baan op zoek naar de oorspronkelijke betekenis en waarde van De Chymische Bruiloft.
| Gewicht | 532 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 17,5 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789062383214 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Christofoor |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met markeerstift |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1997 |
| Aantal pagina's | 191 pagina's |
| Gewicht | 532 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 17,5 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789062383214 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Christofoor |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met markeerstift |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1997 |
| Aantal pagina's | 191 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.