Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1986 / 319 pagina’s / Nederlands / 9789021835839
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1986 / 319 pagina’s / Nederlands / 9789021835839
€ 14,95
Uitverkocht
Uitverkocht
De Zwitserse schrijver Erich van Daniken is een van de meest gelezen auteurs ter wereld. Van zijn boeken zijn in 31 talen in meer dan 40 landen ruim 45 miljoen exemplaren verkocht.
De schrijver trekt in dit boek de lijn door waarmee hij bijna twintig jaar geleden de wereld shockeerde. Technici en wetenschappers zijn nu al bezig met technieken waarmee ons zonnestelsel verkend kan worden, en dat niet alleen: zij hebben al plannen klaarliggen tot aan het jaar 2100, waarin complete steden in het heelal gebouwd zullen worden.
| Gewicht | 679 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14,3 × 2,9 cm |
| ISBN | 9789021835839 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Luitingh Sijthoff |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1986 |
| Aantal pagina's | 319 pagina's |
| Gewicht | 679 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14,3 × 2,9 cm |
| ISBN | 9789021835839 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Luitingh Sijthoff |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1986 |
| Aantal pagina's | 319 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.