Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1997 / 255 pagina’s / Nederlands / 9789051217803
€ 10,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1997 / 255 pagina’s / Nederlands / 9789051217803
€ 10,50
Op voorraad
Op voorraad
Op grond van een geografische beschrijving van de ligging van kerken en burchten in de Franse Pyreneeën tracht de auteur aan te tonen, dat rond 1500 v. Chr. aan een gebied met vijf bergtoppen cultische waarde toegekend is.
| Gewicht | 455 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 15,8 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789051217803 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Tirion |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1997 |
| Aantal pagina's | 255 pagina's |
| Gewicht | 455 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 15,8 × 2,3 cm |
| ISBN | 9789051217803 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Tirion |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1997 |
| Aantal pagina's | 255 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.