Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2022 / 239 pagina’s / Nederlands / 9789025910204
€ 17,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2022 / 239 pagina’s / Nederlands / 9789025910204
€ 17,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Het is al een hele opgave om te weten wat je denkt. Ontdekken wat er allemaal ónder het oppervlak van de bewustheid schuilt, is nog uitdagender. Maar het kan wel – met zelfhypnose, droomonderzoek, lichaamswerk en vele andere klassieke en nieuwe methoden.
Spiritueel schrijfster Lisette Thooft brengt haar ervaringen van tientallen jaren onderzoek in kaart en laat kenners aan het woord. Een inspirerend boek voor iedereen die méér wil weten over zichzelf dan wat er zichtbaar is aan de buitenkant.
| Gewicht | 351 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789025910204 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2022 |
| Aantal pagina's | 239 pagina's |
| Gewicht | 351 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789025910204 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2022 |
| Aantal pagina's | 239 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.