Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2005 / 205 pagina’s / Nederlands / 9789021582214
€ 8,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2005 / 205 pagina’s / Nederlands / 9789021582214
€ 8,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Dit werkboek hoort bij De intelligentie van de ziel-leren kiezen met je hart van dezelfde auteurs. In dat boek leggen zij uit hoe je kunt leren om goede keuzes te maken, en zodoende greep te krijgen en te houden op je leven. Stap voor stap helpen beide boeken bij het vinden van je eigen, authentieke kracht.
| Gewicht | 346 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789021582214 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Servire |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 205 pagina's |
| Gewicht | 346 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789021582214 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Servire |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 205 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.