Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2019 / 144 pagina’s / Nederlands / 9789020216226
€ 27,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2019 / 144 pagina’s / Nederlands / 9789020216226
€ 27,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Het journal bij Eckhart Tolles basisboek De kracht van het Nu: De kracht van het Nu Journal. In dagboekformaat met schrijfruimte omringd door inspirerende teksten en aquarelillustraties.
Het De kracht van het Nu Journal van Eckhart Tolle is een waar cadeau voor alle Tolle-fans in Nederland en Vlaanderen die de wereldwijde bestseller De kracht van het Nu als hun basisboek beschouwen!
“Soms kwam er tijdens het schrijven een geheel nieuw antwoord in me op dat meer diepgang had of meer inzicht schonk dan alles wat ik daarvoor ooit had gezegd”, schreef Eckhart Tolle in de inleiding van De kracht van het Nu. In De kracht van het Nu Journal schrijf jij, tussen inspirerende teksten uit de bestseller in, jouw nieuwe inzichten en gedachten.
Dit prachtige opschrijfboek in dagboekformaat bevat mooie, zachte en levendige aquarelillustraties en zorgvuldig gekozen teksten uit De kracht van het Nu. Voldoende lege ruimte om je eigen teksten te schrijven of tekenen, ongelinieerd, en pagina’s die niet doordrukken bij het gebruik van fineliners.
| Gewicht | 312 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19,9 × 15,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789020216226 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2019 |
| Aantal pagina's | 144 pagina's |
| Gewicht | 312 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19,9 × 15,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789020216226 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2019 |
| Aantal pagina's | 144 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.