Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2005 / 355 pagina’s / Nederlands / 9789077282021
€ 14,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2005 / 355 pagina’s / Nederlands / 9789077282021
€ 14,95
Op voorraad
Op voorraad
In deze reis van de ziel wordt de lezer mee terug genomen de oerknal, hoe het was voor, tijdens en direct na de oerknal, dat er volgens de natuurwetten op een bepaalde tijd weer een oerknal zal komen. Hoe de Aarde, het leven en het Omniversum en de zielen worden gecreeerd die een sluier van vergetelheid meekrijgen in de vorm van een zevendelige geest en dat de ziel altijd een doel heeft.
| Gewicht | 846 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,7 × 15,4 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789077282021 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Omncum |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 355 pagina's |
| Gewicht | 846 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,7 × 15,4 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789077282021 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Omncum |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 355 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.