Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2002 / 1ste druk / 243 pagina’s / Nederlands / 9789070328610
€ 6,00
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2002 / 1ste druk / 243 pagina’s / Nederlands / 9789070328610
€ 6,00
Op voorraad
Op voorraad
Duizend lichten aansteken geeft een heldere kijk op de kernvragen van het menselijk bestaan. Met warmte en begrip schrijft Grace F. Knoche over onderwerpen zoals evolutie, het ontwaken van het denkvermogen, reïncarnatie, dood en ziekte, karma en mededogen. Hierbij wordt ook aandacht besteed aan zowel de waarde als de tekortkomingen van verschillende religieuze en wetenschappelijke opvattingen en programma’s voor zelfontwikkeling.
Dit boek legt de nadruk op de praktische toepassing van de theosofische filosofie in ons dagelijks leven en keert steeds terug naar de basisgedachte van universele broederschap.
| Gewicht | 395 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,1 × 14 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789070328610 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Theosophical University Press Agancy |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 243 pagina's |
| Gewicht | 395 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,1 × 14 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789070328610 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Theosophical University Press Agancy |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 243 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.