Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2003 / 115 pagina’s / Nederlands / 9789020283082
€ 15,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2003 / 115 pagina’s / Nederlands / 9789020283082
€ 15,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Anke Kluwer-Eggink beleeft het leven als een voortdurende stroom van ervaringen, van mystiek tot alledaags. Levenslessen dienen zich aan in vele gedaanten, soms heel reëel, soms sprookjesachtig, soms als een visionair beeld. De verhalen laten zich makkelijk lezen en zijn heel herkenbaar in hun eenvoud en diepgang. Ze zijn verrassend, diepzinnig, ontroerend en met humor verteld. Sommige verhalen zijn eerder in het tijdschrift PRANA gepubliceerd. De verhalen confronteren ons met de vraag hoe we hier op aarde komen, met welke bestemming, opdracht of boodschap, een vraag die we als een soort rode draad telkens weer in het boek tegenkomen.
| Gewicht | 191 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,4 × 13,4 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789020283082 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 115 pagina's |
| Gewicht | 191 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,4 × 13,4 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789020283082 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 115 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.