Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2006 / 124 pagina’s / Nederlands / 9789073310452
€ 27,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2006 / 124 pagina’s / Nederlands / 9789073310452
€ 27,50
Uitverkocht
Uitverkocht
De op Goethe gebaseerde fenomenologie wordt al langer toegepast in de kunstzinnige therapie maar is nog nauwelijks beschreven als een methodische weg voor het kunstzinnig therapeutisch werken. Angelika Verhoog, als kunstzinnig therapeut sinds 1985 werkzaam in een antroposofisch gezondheidscentrum en tot enkele jaren geleden docent aan de Hogeschool Leiden, beschrijft in dit boek hoe zij, samen met anderen, jarenlang geoefend heeft om de fenomenologie te ontwikkelen tot een praktische methode die vruchtbaar kan werken in de therapie, een bijdrage kan leveren aan de diagnostiek en tevens aanknopingspunten biedt voor het doen van onderzoek in het kunstzinnig therapeutisch werken.
| Gewicht | 185 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 13,5 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789073310452 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Nearchus CV |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 124 pagina's |
| Gewicht | 185 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 13,5 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789073310452 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Nearchus CV |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 124 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.