Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1994 / 144 pagina’s / Nederlands / 9789063783013
€ 11,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1994 / 144 pagina’s / Nederlands / 9789063783013
€ 11,95
Op voorraad
Op voorraad
In Genezen met Kleurenenergieën heeft Waltrud-Maria Hulke de algemene ervaring dat goed functioneren van lichaam en geest in sterke mate bepaald wordt door de kleuren welke ons omringen, zodanig weten uit te splitsen in individuele factoren, dat ieder van ons kan leren wélke kleuren hij in zijn leven in moet passen om de van hen verwachte steun en genezende werking te ervaren.
Hiertoe maakt Hulke gebruik van Numerologie; zij berekent zowel het persoonlijke getal als de persoonlijke kleur. Wanneer wij op basis hiervan onze omgeving inkleuren en, waar wenselijk, tevens de aroma- en bloesemtherapie toepassen, alsmede de veertien lichaamsmeridianen, wordt het ons pas goed duidelijk wat kleuren voor ons welbevinden kunnen betekenen.
| Gewicht | 240 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14 × 15 cm |
| ISBN | 9789063783013 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Schors |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1994 |
| Aantal pagina's | 144 pagina's |
| Gewicht | 240 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14 × 15 cm |
| ISBN | 9789063783013 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Schors |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1994 |
| Aantal pagina's | 144 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.