Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1982 / 237 pagina’s / Nederlands / 9789020249293
€ 20,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1982 / 237 pagina’s / Nederlands / 9789020249293
€ 20,95
Op voorraad
Op voorraad
Beschrijving van meditatietechnieken ten behoeve van zelfontplooiing van het innerlijk bewustzijn.
| Gewicht | 330 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789020249293 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1982 |
| Aantal pagina's | 237 pagina's |
| Gewicht | 330 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789020249293 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1982 |
| Aantal pagina's | 237 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.