Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2009 / 1ste druk / 219 pagina’s / Nederlands / 9789021545967
€ 35,00
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2009 / 1ste druk / 219 pagina’s / Nederlands / 9789021545967
€ 35,00
Op voorraad
Op voorraad
Bestaat er nog ware liefde? In Je soulmate geeft Arielle Ford op die eeuwenoude vraag het enige mogelijke antwoord: ja, voor iedereen! Geen avondenlang meer zielig op de bank hangen, niet meer wanhopig op zoek zijn naar de ware, maar leven alsof je soulmate al in je leven is. Hoe beter je dat lukt, hoe sneller je soulmate je leven in komt wandelen…
| Gewicht | 304 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789021545967 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kosmos Uigevers |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2009 |
| Aantal pagina's | 219 pagina's |
| Gewicht | 304 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789021545967 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kosmos Uigevers |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2009 |
| Aantal pagina's | 219 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.