Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1999 / 112 pagina’s / Nederlands / 9789074597371
€ 22,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1999 / 112 pagina’s / Nederlands / 9789074597371
€ 22,95
Op voorraad
Op voorraad
Het boek bevat een voorwoord van Hans de Back, klankschaalmusicus, leraar en therapeut. In de inleiding vertelt de auteur wat je van het boek mag verwachten, om je vervolgens in 6 hoofdstukken vertrouwd te maken met klankschalen. Alle hoofdstukken zijn doorspekt met oefeningen die je met gebruik van klankschalen kunt doen. Geluid is trilling, klank en energie, waardoor er een transformerende werking op onze cellen plaatsvindt en alle facetten van ons zijn aangeraakt worden. Van oudsher worden ze met de hand gemaakt en bezitten daardoor spirit, in tegenstelling tot fabrieksmatige gemaakte klankschalen. Er zijn vele soorten legeringen voor klankschalen, maar de interessantste is die van de zeven heilige metalen. Elk metaal heeft een connectie met een planeet, en zo vallen astrologie, homeopathie en natuurwetenschappen met elkaar samen in het gebruik van klankschalen. De functies zijn velerlei, van keukengerei tot geheime ceremonies. Sinds 25 jaar heeft de klankschaal in het Westen een hoge vlucht genomen en wordt er nu ook therapeutisch mee gewerkt. De auteur beschrijft de relatie van klankschalen met chakra’s en stenen. Het boek eindigt met een literatuuroverzicht en een lijst van cd’s. Zowel voor beginners als gevorderden bruikbaar.
| Gewicht | 194 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789074597371 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Binkey Kok Publications |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 112 pagina's |
| Gewicht | 194 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789074597371 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Binkey Kok Publications |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1999 |
| Aantal pagina's | 112 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.